Gazi Evde Sağlık olarak, sadece evinizde ve iş yerlerinizde sunulan sağlık hizmetleriyle sınırlı kalmıyoruz. Siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarınızın her anında yanınızda olmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, ihtiyaç duyduğunuz her an hastalarımızın transferini modern ve tam donanımlı ambulanslarımızla, VIP sınıfı araçlarımızla gerçekleştiriyoruz. Hem gündüz hem gece, haftanın her günü sizlere kesintisiz bir hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Ulaşım sırasında, hastalarımızın yanında olan konusunda uzman sağlık personelimiz, onların güvende ve rahat hissetmelerini sağlamaktadır. Bu kritik süreçte, hastalarımızın ihtiyaç duyabileceği her türlü medikal destek sağlanırken, aynı zamanda psikolojik olarak da onlara destek olunmaktadır. Hastane ortamına ulaştıklarında, hastalarımızı deneyimli ve güler yüzlü hasta karşılama personelimiz karşılamaktadır.

Hasta karşılama personellerimiz, hastalarımızın hastane içerisindeki tüm işlemlerini kolaylaştırmak için buradadır. Poliklinik randevularından, yatış işlemlerine kadar her aşamada hastalarımıza rehberlik etmekte, işlemlerin hızla tamamlanmasını sağlayarak, hastalarımızın sağlık hizmetlerine en kısa süre içerisinde, en verimli şekilde ulaşmasına katkıda bulunmaktadırlar.

Hastane ortamı, özellikle ilk defa gelen hastalar için karmaşık ve stresli olabilir. Ancak hastalarımızın yanında olan hasta karşılama personellerimiz, bu süreci mümkün olan en rahat şekilde atlatmalarına yardımcı olmaktadırlar. 

Hastalarımızın sağlıklarına en kısa sürede konforlu bir şekilde kavuşması misyonumuzla gazi evde sağlık olarak her zaman yanınızdayız.

Telefon veya WhatsApp ile Ücretsiz Bilgi İsteyin

Bize Ulaşın

Ücretsiz bilgi talebi için lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Sizi Arayalım